Zamki

DO SEJFÓW

Zamki firmy Sargent and Greenleaf specjalizującej się w produkcji zamki do sejfów, szaf na broń, szaf na dokumenty, skarbców, drzwi kancelaryjnych, skrytek depozytowych i bankomatów. Są to klasyczne mechaniczne zamki szyfrowe, oraz kluczowe, jak również cyfrowe, elektroniczne zamki szyfrowe, zamki czasowe i zamki na kody jednorazowe.

DO DRZWI

Najwyższej klasy zamki i akcesoria do drzwi stalowych i drewnianych, oraz bram włoskich producentów - firm S.A.B. Serrature, oraz Cipierre. Produkty te mogą być stosowane jako zamienniki, lub odpowiedniki do innych włoskich marek, takich jak Dierre, Atra, Mottura, Secureme, Cisa, czy CR.

Kilka słów o nas

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem amerykańskiego koncernu Sargent and Greenleaf – w swojej ofercie mamy ponad 100 modeli zamków szyfrowych mechanicznych i elektronicznych tego producenta, a także ich zamki spełniające wymagania norm MON i NATO oraz zamki kluczowe i czasowe.   Jako wyłączny partner włoskiej firmy S.A.B. Serrature od ponad 20 lat oferujemy Państwu najwyższej jakości zamki drzwiowe, w tym między innymi zamki do drzwi klasy “C”, zamki kluczowe, zamki do wkładek bębenkowych profilowych oraz okucia zamkowe (tarcze drzwiowe).

Zobacz więcej